На ПЪРВА линия през май и юни в Слънчев бряг! Нощувка на човек на база All Inclusive + басейн в Голдън Рейнбоу Вип Резиденс

120.00 лв.

Перлата на Слънчев Бряг – Голдън Рейнбоу Вип Резиденс. Намира се в най- красивата и тиха част на Слънчев бряг, на самия бряг, заобиколен от пясъчни дюни и красив парк. Лесно достъпен, разположен точно в централната част на курорта, стилния интериор, го правят един от най- желаните места за отдих по Черноморието. В близост има търговска улица с магазини, заведения и атракциони. Комплексът се намира на 5 минути пеша от центъра на Слънчев Бряг и на 30 км от летище Бургас.

  • Валидност на ваучера от 15.05.2025г. до 30.06.2025г.
  • Запитването за свободни места НЕ е РЕЗЕРВАЦИЯ! След заплащане на ваучера, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се обадете на изписания телефон в горния му десен ъгъл, за да направите своята РЕЗЕРВАЦИЯ.
  • Необходимо е представянето на номер и секретен код на ваучер при настаняване.
  • Вариант 1: За периода от 15 до 31 май – Апартамент, без гледка море – 240лв. на ден за двама на база All Inclusive. капацитет: двама възрастни с две деца или трима възрастни. Изисква се минимален престой от 2 нощувки.
  • Вариант 2: За периода от 15 до 31 май – Апартамент с гледка море – 260лв. на ден за двама на база All Inclusive. капацитет: двама ма възрастни с две деца или трима възрастни. Изисква се минимален престой от 2 нощувки.
  • Вариант 3: За периода от 01 до 15 юни – Апартамент, без гледка море – 250лв. на ден за двама на база All Inclusive. капацитет: двама възрастни с две деца или трима възрастни. Изисква се минимален престой от 2 нощувки.
  • Вариант 4: За периода от 01 до 15 юни – Апартамент с гледка море – 270лв. на ден за двама на база All Inclusive. капацитет: двама възрастни с две деца или трима възрастни. Изисква се минимален престой от 2 нощувки.
  • Вариант 5: За периода от 16 до 30 юни – Апартамент, без гледка море – 260лв. на ден за двама на база All Inclusive. капацитет: двама възрастни с две деца или трима възрастни. Изисква се минимален престой от 2 нощувки.
  • Вариант 6: За периода от 16 до 30 юни – Апартамент с гледка море – 280лв. на ден за двама на база All Inclusive. капацитет: двама възрастни с две деца или трима възрастни. Изисква се минимален престой от 2 нощувки.
  • Ваучерът включва:
  • Нощувка за двама, на база All Inclusive, настанени в апартамент, според избран вариант;
  • Всички помещения са климатизирани , разполагат с телевизор с кабелна телевизия, баня с тоалетна, кухненски бокс, хотелски консумативи;
  • Програма All inslclusive:
  • Закуска (08:00 – 10:00ч);
  • Обяд (12:00 – 14:00ч) на стандартна блок маса – топли и студени ястия и наливни безалкохолни и топли напитки;
  • Вечеря (18:00 – 21:00ч) на стандартна блок маса – топли и студени ястия, десерти и наливни безалкохолни и слабоалкохолни напитки;
  • Български алкохол (08:00 – 22:30ч);
  • Шоу кукинг – предлагат се пици, палачинки, дюнери, гофрети, уок и други, в различни конфигурации;
  • Тематична кулинарна вечер (18:00 – 21:00ч) – шоу кукинг вечеря с различна интернационална кухня всеки ден;
  • В деня на настаняване гостите започват с вечеря като първо за деня основно хранене, а в деня на освобождаване завършват с обяд;
  • Доплащане на място за деца от 2 до 12г., на база all  inclusive, настанени в апартамент с двама възрастни:
  • В периода 15 – 31 Май  2 нощувки в помещение без гледка море – 50 лв.на ден /дете;
  • В периода 15 – 31 Май  2 нощувки в помещение с  гледка море – 65 лв. на ден /дете;
  • В периода 1- 15 Юни 2 нощувки в а помещение без гледка море – 62.50 лв. на ден /дете;
  • В периода 1- 15  Юни 2 нощувки в помещение с  гледка море – 67.50 лв. на ден/дете;
  • В периода 16 – 30  Юни 2 нощувки  в помещение без гледка море – 65 лв. на ден/дете;
  • В периода 16 – 30  Юни 2 нощувки в помещение с гледка море – 70 лв. на ден/дете;
  • Доплащане на рецепция за настаняване на трети възрастен на база all inclusive:
  • В периода 15 – 31 Май  2 нощувки в помещение без гледка море – 70 лв.на ден/възрастен;
  • В периода 15 – 31 Май  2 нощувки в помещение с гледка море  – 85 лв. на ден /възрастен;
  • В периода 1- 15 Юни 2 нощувки в помещение без гледка море – 75 лв. на ден/възрастен;
  • В периода 1- 15  Юни 2 нощувки в помещение с гледка море  –  90 лв. на ден/възрастен;
  • В периода 16 – 30  Юни 2 нощувки в помещение без гледка море – 80 лв. на ден/възрастен;
  • В периода 16 – 30  Юни 2 нощувки в а помещение с гледка море – 95 лв.на ден/ възрастен;
  • Ползване на: басейн, чадър и шезлонг на басейна, отворен след 10.06.2025 (до изчерпване на наличността), безжичен интернет в помещенията 
  • Може да се доплати на място за ползване на чадър и шезлонг на плажа, според обявената от концесионера тарифа.
  • Паркинг – платен , до изчерпване на наличността, без предварителна резервация
  • Анулации: Потвърдена резервация може да се анулира най- късно до 7 дена преди настаняване;
  • Всички условия на Grupovo.bg ТУК
Scroll to Top